کشت و صنعت ناریکو
خانه / کنسانتره انار نی ریز / محصولات کارخانه کنسانتره انار نی ریز

محصولات کارخانه کنسانتره انار نی ریز

کنسانتره انار یکی از فرآورده های پر کابرد انار می باشد. محصولات کارخانه کنسانتره انار نی ریز از آب انار طبیعی نی ریز تولید می شود. مزیت انار نی ریز نسبت به سایر انارها ارگانیک بودن آن است.
کنسانتره انار محصولی است که از حذف آب موجود در آب انار به دست می آید و با آب میوه تفاوت دارد. در واقع برای به دست آوردن کنسانتره، آب خالص انار در دستگاه های مخصوص، تغلیط شده و به پودر یا عصاره تبدیل می شود. هدف از انجام این فعل و انفعالات تولید محصولی طبیعی و کم حجم است که به مدت طولانی قابل نگهداری بوده و حمل و نقل آن نیز راحت باشد.
بسیاری از آب میوه های بسته بندی شده ی موجود در بازار از ترکیب آب، کنسانتره، اسانس میوه، شکر و مواد نگهدارنده تهیه شده اند. البته در منزل یا آب میوه فروشی ها می توان با افزودن مقداری آب به کنسانتره، آب میوه ی طبیعی به دست آورد. به شرطی که خود کنسانتره به نحو مطلوبی تهیه شده باشد.

کنسانتره انار نی ریز کاملاً ارگانیک است

محصولات کارخانه ی کنسانتره انار نی ریز از انارهای کشت شده در باغ های انار نی ریز تولید شده اند. می دانیم که در ایران گونه های متنوعی از انار موجود می باشند. برخی از انواع انار ایرانی به ویژه انار نی ریز در شرایطی رشد می کنند که به طور طبیعی ضد آفت بوده و نیازی به محصولات شیمیایی دفع آفات ندارند. کنسانتره ی نی ریز از همین انار ارگانیک تولید می شود. از طرفی کنسانتره ی انار نی ریز فاقد هر گونه مواد افزودنی و نگهدارنده می باشد.البته این کارخانه علاوه بر کنسانتره محصولات جانبی انار از جمله رب انار، آب انار و سس انار را نیز به صورت کاملاً ارگانیک تولید می کند.
منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار نی ریز

فروش عمده کنسانتره انار نی ریز

در تبلیغ عمومی کنسانتره انار نی ریز از چه نقاط قوتی می شود یاد کرد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید