کشت و صنعت ناریکو
خانه / کنسانتره انار نی ریز / فروش عمده کنسانتره انار نی ریز

فروش عمده کنسانتره انار نی ریز

در تبلیغ عمومی کنسانتره انار نی ریز از چه نقاط قوتی می شود یاد کرد؟ آیا می شود به خریداران عمده کنسانتره طبیعی انار نی ریز نوید نرخ پایین را در خرید و فروش کلان داد؟
تامین کنسانتره طبیعی که به واقع از آب انار شفاف و بی عیب و نقص حاصل شده باشد خواسته هر تاجر هوشمند و فعال در این حوزه می باشد.
نی ریز در استان فارس برترین باغات انار را در خود جای داده و مفتخر است که محصولاتی سالم و ارگانیک را به بازار ارائه می کند اما این مرکز در فرآوری انار و تبدیل به کنسانتره، عصاره و … نیز پیشگام می باشد که این روند با پیشرفته ترین تجهیزات، ممکن شده است.
بهترین کنسانتره انار در نی ریز به خاطر به ثمر رسیدن در پروسه ای پیشرفته و برخورداری رنگ و طعم کاملا طبیعی در فروش با کامیابی همراه است.
خاطرنشان می شود علاوه بر ارگانیک بودن انار خطه نی ریز، روند عمل آوری مکانیزه کنسانتره و دخالت هر چه کمتر عوامل بشری، درصد اشتباه و بروز آلودگی به صفر می رسد و این ثمره از منظر اقتصادی درخشان جلوه می کند، ضمنا آن در بسته بندی های اسپتیک به فروش می رسد.
کنسانتره انار یا هر کالای غیر، به راحتی در مبالات عمده از نرخ پایین بهره مند می شود بنابراین ارتباط با واحد تولیدی و نمایندگی ها بر تحقق این امر دامن می زند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار نی ریز

تولید انواع کنسانتره انار نی ریز

تولید انواع کنسانتره انار نی ریز در بازار سبب شده است تا خریداران بتوانند نمونه …

دیدگاهتان را بنویسید