کشت و صنعت ناریکو
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش اینترنتی عمده کنسانتره انار

فروش اینترنتی عمده کنسانتره انار

کنسانتره انار را برای جابه جایی آب انار در مسافت های طولانی تولید می کنند و معمولا به صورت عمده و گاهی اینترنتی این محصول را خرید و فروش می کنند.
انار یک میوه بی نظیر و مملو از آنتی اکسیدان است که باعث می شود تا مانع از بروز سلول های سرطانی در بدن شود و این در حالی است که امروزه کشف کرده اند که حدود ۱۲ نوع اسید آمینه در انار وجود دارد که ۶ تای آن را در هیچ میوه ی دیگری نمی توان یافت و به عبارتی همین موضوع باعث شده تا در طب سنتی به خوردن و مصرف انار بسیار سفارش شود.
انار میوه ای بهشتی است که می تواند درمان خوبی برای گلودرد و سرماخوردگی باشد و به زنان باردار در طول بارداری سفارش میب شود که انار مصرف کنند و از خواص طبیعی این محصول بهره ببرند.

کنسانتره انار عمده

کنسانتره انار چیست؟

به همان اندازه که انار مفید و منحصر به فرد است می توان به راحتی فهمید که آب انار، رب انار و کنسانتره انار نیز تمامی خواص طبیعی انار را داراست و از زمانی بشر تصمیم به تولید کنسانتره انار گرفت که جابه جایی انار و یا آب انار برای مسافت های طولانی کمی سخت شد و با تبدیل انار به کنسانتره به راحتی می توان مانع از فساد این محصول شد زیرا کنسانتره انار یک پودر خشک و مغذی است که از آب انار طبیعی تولید شده است تا حجم و وزن آب انار کم شده و حمل و نقل آن آسان گردد.

فروش اینترنتی بهترین کنسانتره انار

کنسانتره انار درجه یک با استفاده از دستگاه های تخصصی و مجهز تولید شده است از این رو از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و تا مدت ها سالم می ماند و به این علت است که از کنسانتره انار برای حمل و نقل به کشور های مختلف به صورت عمده استفاده می کنند که بعد از اضافه کردن محلول به کنسانتره انار به راحتی می توان این محصول را به آب انار طبیعی تولید کرد و مرکز فروش های اینترنتی تهیه انواع کنسانتره انار درجه یک با قیمت مناسب را آسان کرده اند.

منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده روغن هسته انار طبیعی تولید ایران

فروشنده روغن هسته انار طبیعی تولید ایران، این محصول را در بین فروشگاه های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید