کشت و صنعت ناریکو
خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات کنسانتره انار درجه یک به کشورهای مختلف

صادرات کنسانتره انار درجه یک به کشورهای مختلف

چرا بیشتر کنسانتره انار را برای صادرات مورد استفاده قرار می دهند؟ کنسانتره انار درجه یک را چگونه می توان تشخیص داد؟ کنسانتره انار را به کدام کشور های مختلف می توان صادر نمود؟
به همان اندازه ای که انار مملو از خواص طبیعی و منحصر به فرد است و اسید آمینه هایی را می توان در آن یافت که در هیچ میوه ی دیگری وجود ندارد به راحتی می توان تمامی مواد طبیعی را در کنسانتره انار که یک محصول کارخانه ای است نیز یافت زیرا کنسانتره انار بدون هیچ گونه ماده افزودنی تهیه می شود به همین علت تمامی آنتی اکسیدان های موجود در انار طبیعی را در خود جای داده است.
کنسانتره انار بسیار سبک تر و کم حجم تر از انار و آب انار است به همین علت به عنوان یک محصول صادراتی شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار چگونه انجام می شود؟

به همان اندازه که نسبت به کنسانتره انار و خواص آن اطلاعات دارید حتما می دانید که بعد از صادرات این محصول به دیگر کشور های مختلف به راحتی و در مدت زمان کوتاهی می توان آن را به حالت اولیه و به صورت آب انار طبیعی تبدیل کرد.
کیفیت کنسانتره انار به نوع انار های استفاده شده در این محصول و نوع دستگاه هایی که کنسانتره انار را تهیه کرده اند بستگی دارد به گونه ای که امروزه در کشور چندین کارخانه برای تولید و بسته بندی کنسانتره انار درجه یک در کشور وجود دارد که این محصول را با ضمانت جهت صادرات تهیه کرده اند.
منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده روغن هسته انار طبیعی تولید ایران

فروشنده روغن هسته انار طبیعی تولید ایران، این محصول را در بین فروشگاه های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید