کشت و صنعت ناریکو
خانه / کنسانتره انار نی ریز / روش تولید کنسانتره انار نی ریز

روش تولید کنسانتره انار نی ریز

نی ریز دومین قطب اصلی تولید انار ایران است. کنسانتره ی انار نی ریز به عنوان محصولی مفید، با کیفیت مطلوب و به روشی بهداشتی و استاندارد تولید می گردد.
استان فارس یکی از استان هایی است؛ که دارای باغات انار همراه با میوه های مرغوب است. به خصوص شهرستان نی ریز که از قطب ها و مراکز اصلی تولید انار ایرانی می باشد.
انار نی ریز، در گونه ها و طعم های مختلف، به مقدار زیاد پرورش می یابد. وجود انارهای فروان و با کیفیت در یک شهر، تولید فرآورده های جانبی انار را نیز در پی دارد.
درست است که رب انار را می توان به طور طبیعی تهیه کرده و تا مدت ها از آن بهره مند شد؛ اما با حرارت دادن آب انار توسط شعله ی گاز، طعم و رنگ آب انار از دست می رود. البته رب انار سس خوشمزه و پر خاصیتی است که فواید و کاربردهای خاص خود را دارد.
اما به منظور حفظ طعم و رنگ آب انار و نگهداری طولانی مدت آن، سالهاست که علاوه بر رب و محصولات دیگر، کنسانتره ی انار نیز تولید می شود.کنسانتره ی انار، آب انار غلیظ شده و بسیار سبک و قابل صادرات می باشد. این فرآورده به صورت پودر نیز موجود است.
کنسانتره ی انار نی ریز با دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته ی روز دنیا، به گونه ای تولید می شود؛ که با تغلیظ آب انار رنگ و طعم انار تا حدودی حفظ می شود.
پس از تغلیظ، مرحله ی تصفیه و شفاف سازی کنسانتره انجام می گردد. کنسانتره ی انار نی ریز از انارهای مرغوب و ارگانیک نی ریز با کیفیت مطلوب و به طور طبیعی تولید می شود.
منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار نی ریز

فروش عمده کنسانتره انار نی ریز

در تبلیغ عمومی کنسانتره انار نی ریز از چه نقاط قوتی می شود یاد کرد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید