کشت و صنعت ناریکو
خانه / کنسانتره انار یزد / خریدار کنسانتره انار اصل یزد

خریدار کنسانتره انار اصل یزد

کنسانتره ی انار یزد می تواند در همه ی فصول سال استفاده شود. برای اطلاع از خریداران یا نحوه ی خرید و فروش کنسانتره انار یزد، می توان با سایت انار ایرانی در ار تباط بود.
همه ی ما شعر صد دانه یاقوت را از دوران مدرسه به یاد داریم. به راستی اگر ارزش غذایی انار برای سلامتی را بدانیم؛ متوجه می‌ شویم که هر یک از دانه های قرمز رنگ انار، یاقوتی قیمتی و هر دانه سفید رنگ مرواریدی درخشان است. به راستی گویی میوه ی انار تحفه ای از بهشت بر روی زمین می باشد.
اما همیشه، همه جا و در هر فصلی نمی‌توان به انار تازه و با کیفیت دسترسی داشت. به همین منظور از انار محصولی به نام کنسانتره تهیه می شود.
کنسانتره از واژه انگلیسی Concentrate به معنی تمرکز و تغلیظ کردن گرفته شده است.کنسانتره، اگر از انار خوب و به طور مناسب تهیه شود؛ در نبود انار می‌تواند؛ فواید این میوه ی بهشتی را به انسان برساند.
استان یزد یکی از مهم ترین استان های انارخیز ایران است. شهرهای یزد، میبد، اردکان، مهریز، ابرکوه، صدوق، خاتم و بافق بیشترین انار تولیدی این استان را دارند.انار میخوش، انار شیرین شهوار، انار زاغ، انار تفت و انار ملس سیاه دانه یزدی از مرغوب ترین انارهای استان یزد می باشند.
کنسانتره ی انار یزد، تهیه شده از با کیفیت ترین انارهای این استان، با طعم های مختلف برای مصارف خانگی و تولید آب انار مناسب می باشد.
کنسانتره ی انار یزد، پس از گذراندن مراحل تولید و بسته بندی در کارخانه، معمولاً توسط چندین واسطه به دست مصرف کنندگان می رسد. اما با خرید کنسانتره به صورت اینترنتی و از طریق این سایت، محصول بدون واسطه و بدون صرف هزینه های اضافه به دست شما می رسد.
منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار یزد

اعطای نمایندگی کنسانتره انار یزد

اعطای نمایندگی کنسانتره انار یزد در بازار سبب می شود تا افراد بتوانند در سطح …

دیدگاهتان را بنویسید