کشت و صنعت ناریکو
خانه / کنسانتره انار یزد / توزیع کنسانتره انار یزد

توزیع کنسانتره انار یزد

کنسانتره انار یزد، تولید شده از بهترین انارهای ارگانیک یزدی، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت اینترنتی و از طریق این سایت توزیع می گردد.
استان یزد یک مرکز بزرگ و اصلی تولید انار کشور است. انارهای یزدی بدون استفاده از کود، آفت کش و مواد شیمیایی دیگر به عمل می آیند. انارهای این استان با طعم ها و رنگ های مختلف موجودند.
در کنار تولید و فروش میوه ی انار محصولات جانبی (رب انار، سرکه ی انار، لواشک انار) نیز تولید می شوند؛ که یکی از امروزی ترین و پرکاربردترین آنها کنسانتره انار یزد است.

تولید و کاربرد کنسانتره انار

کنسانتره ی انار مانند میوه های دیگر به صورت آبمیوه ی غلیظ شده یا پودر تهیه می شود. این کار به خاطر این است که حمل و نگهداری کنسانتره بسیار آسان تر از آب انار یا خود انار است.
در روند کنسانتره سازی پس از آبگیری، آب انار وارد دستگاه های مخصوص تغلیظ می شود. این دستگاه ها آب موجود در میوه را از آن جدا می کنند. به این ترتیب آبمیوه بسیار سبک و کم حجم شده و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد. سالانه مقادیر زیادی کنسانتره ی انار یزد به کشورهای خارجی صادر می شود.
با افزودن مقداری آب به کنسانتره، می توان آب انار را با همان کیفیت به دست آورد. چرا که در مراحل تولید آب از آن جدا شده است.هر چند ممکن است در اثر همان حرارت سطحی دستگاه تغلیظ بخشی از ویتامین C موجود در انار از دست برود؛ اما در نبود میوه ی انار بهترین کار استفاده از کنسانتره ی آن است.با کنسانتره ی انار می توان انواع شربت، آبمیوه، دسر و بستنی انار تهیه کرد.
منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مدیر عامل: 09124816870
واحد فروش: 09198202948
واحد فروش: 09198202946
آدرس کانال: narikofruitjuiceconcentrate@
صفحه اینستاگرام: nariko.company
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار یزد

اعطای نمایندگی کنسانتره انار یزد

اعطای نمایندگی کنسانتره انار یزد در بازار سبب می شود تا افراد بتوانند در سطح …

دیدگاهتان را بنویسید